ODBLASKOWA LEKCJA W BIBLIOTECE

W  ramach corocznej akcji „ Odblaskowa szkoła” wszyscy uczniowie klas pierwszych  uczestniczyli  w zajęciach w Bibliotece Publicznej w Węgrzcach Wielkich. Pani Ewelina - bibliotekarka - przeczytała dzieciom fragment opowiadania o przestrzeganiu zasad bezpiecznego  poruszania się po drogach. Następnie  uczniowie sprawdzili swoją wiedzę rozwiązując zagadki i grając w grę planszową  „ Znaki drogowe”. Na koniec  wykonali z kolorowego papieru „ lizaki  policyjne”.

Pani Ewelinie bardzo dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów, na których uczniowie wykazali się dużą wiedzą  na temat znaków drogowych i zasad ruchu drogowego. Zajęcia upłynęły w miłej atmosferze i sprawiły dzieciom wiele radości.