Z półki na półkę, czyli niech książki krążą!

Jeżeli masz w domu książki, które już przeczytałeś i do których nie będziesz wracać albo takie, które niekoniecznie trafiły w Twój gust – koniecznie przynieś je na

WIELKĄ WYMIANĘ KSIĄŻEK.

Wymiana książek odbywać się będzie przez cały październik w oznaczonych  miejscach szkoły.

Na wymianę:

• można przynieść maksymalnie 5 książek,
  • data wydania przyniesionych książek nie może być starsza niż 2000 rok,
  • wymieniamy się książkami, które nie są zniszczone i z przyjemnością zostaną kolejny raz przeczytane,
  • książki niewymienione można odebrać z powrotem lub zostawić jako dar dla biblioteki.

W wymianie może wziąć udział każdy, kto przyniesie od 1-5 książek i wpisze się na listę darczyńców.

Każdy uczestnik może zabrać ze sobą tyle książek, ile sam przyniósł na wymianę (nie więcej niż pięć egzemplarzy).

Książki zniszczone, podręczniki szkolne i akademickie, stare słowniki, instrukcje obsługi, atlasy, materiały z konferencji naukowych i inne nieaktualne tytuły nie będą przyjmowane.

Książki dziecięce wymienione mogą być wyłącznie na książki dziecięce.

Akcja trwa w ramach

MIEDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH.

Organizatorem akcji jest biblioteka oraz świetlica szkolna.