Dzieci wysyłają życzenia świąteczne!

Nasza szkoła postanowiła włączyć się do akcji zainicjowanej przez Pierwszą Damę, Agatę Kornhauser-Dudę, aby dzieci wysyłały życzenia świąteczne do ludzi, którzy Święta Wielkanocne będą spędzać samotnie oraz do tych , którzy w tych trudnych czasach dbają o nasze bezpieczeństwo, zdrowie i życie.

Pani Prezydentowa zwróciła się do wszystkich dzieci: „Drogie Dzieci, szczególnie zachęcam do tego Was - abyście otworzyły serca i uruchomiły wyobraźnię. Jak możecie przyłączyć się do tej akcji? Wybierzcie osobę bądź instytucję, do której chcecie wysłać życzenia. Rodzice z pewnością Wam w tym pomogą. Wykonajcie pracę plastyczną, sfotografujcie ją lub nagrajcie krótki filmik z życzeniami i wyślijcie pocztą elektroniczną. Tak będzie najlepiej i najbezpieczniej.”

Zachęcam wszystkie dzieci do wzięcia udziału w tej akcji! Szczegółowe informację zostaną przekazane w e-mailach do rodziców.

Link do akcji: https://www.prezydent.pl/pierwsza-dama/aktywnosc/art,713,malzonka-prezydenta-zacheca-dzieci-do-wysylania-zyczen-wielkanocnych-osobom-samotnym-i-potrzebujacym.html