Kapelusz Pani Jesieni - konkurs rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny zorganizowany przez świetlicę - "Kapelusz Pani Jesieni" został rozstrzygnięty.
Wszystkie prace były wykonane z wielką pomysłowością i starannością. Poziom był bardzo wysoki i komisja miała trudne zadanie, żeby wyłonić zwycięzcę.
Kapelusze zostały zaprezentowane również na Facebooku szkolnym, żeby większe grono mogło podziwiać tą fantastyczną pracę dzieci. Odbiorcy internetowi również głosowali wybierając w ten sposób najładniejszy kapelusz publiczności.
Dzięki głosom na Facebooku zwyciężył Jakub Piekarczyk z klasy 1b. Drugie miejsce zajęła Gabriela Jasińska z klasy 1e i trzecie miejsce Amelia Czuchra z klasy 1b.
W trzech kategoriach wiekowych miejsca zajęły:
Klasa l :
1 miejsce - Gabriela Jasińska
2 miejsce - Amelia Czuchra
3 miejsce - Maya Smęder
Klasa ll:
1 miejsce - Aleksandra Łyskawa
2 miejsce - Alicja Sadowska
3 miejsce - Łucja Mruk
Klasa lll:
1 miejsce - Alicja Oleś
2 miejsce - Julia Smęder
3 miejsce - Hanna Jarzęcka
Zwycięzcy otrzymali dyplomy z nagrodami, a pozostali uczestnicy konkursu drobne upominki. Wszystkie dzieci zostały również nagrodzone słodkościami.
Dziękujemy wszystkim młodym artystom i rodzicom za zaangażowanie, a laureatom serdecznie gratulujemy.