• Odwiedziny: 3272098

Nasze dziewczyny wicemistrzyniami Gminy Wieliczka w koszykówce dziewcząt 2008/2009

W poniedziałek 05 grudnia 2022r w Wieliczce odbyły sie międzyszkolne zawody z piłki koszykowej dziewcząt starszych ( 2008/2009)
W rywalizacji wzieło udział 6 szkół.Nasze Dziewczyny wygrały wszystkie mecze w grupie, a także mecz półfinałowy. Finał rozegrany z gospodarzem zawodów SP1 zakończył się wynikiem 14:14, a o zwycięstwie zadecydowała dopiero dogrywka, w której zwycięskie okazały się tym razem przeciwniczki.
Dziękujemy za emocjonujące mecze i walkę do ostatniego gwizdka. Drugie miejsce to wielki sukces, choć pierwsze było tak blisko, że Dziewczyny czuły ogromny niedosyt!
Ponieważ awansowały dwa zespoły, będzie okazja zmierzyć się ponownie w rozgrywkach powiatowych.
Trzymamy kciuki!

Skład zespołu: Karolina Cieślak
Zosia Czyż, Kinga Gaweł, Ania Gucwa, Maja Kapela,
Emilia Piątek, Emilia Salamon, Natalia Sękowska,Gabi Szumidło, Oliwia Wąsowska, Amelia Zderska.

Gratulacje!!!