• Statystyki

• Odwiedziny: 3263354
    • Do końca roku: 247 dni
    • Do wakacji: 54 dni

II miejsce w Półfinale Województwa Małopolskiego koszykarek - Igrzyska Młodzieży Szkolnej!

W ubiegłym poniedziałek 27 lutego 2023 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju koszykówki
w Bochni. Nasze dziewczynki jako aktualny Mistrz Powiatu Wielickiego zmierzyły się z najlepszymi zespołami z Rejonu Małopolski. Dziewczęta wygrały z zespołem ze Słomnik i przegrały z zespołem z Bochni. Ostatrcznie nasz zespół stanął na drugim stopniu podium!!
Mecze były bardzo emocjonujace, dziewczyny walczyły do końca i szkoda tylko, że na tak wysokiej rangi zawodach nie ma ani pucharu ani medali, którymi z całą pewnością dziewczynki chciałyby się pochwalić po powrocie do szkoły i domu.
Dziękujemy za walkę i gratulujemy sukcesu.