Wiosenne biegi drużynowe

W dniu 4 kwietnia 2023 r. w wielickim Parku Mickiewicza odbyły się Wiosenne Biegi Drużynowe etap gminny.
Naszą szkołę reprezentowało aż sześć zespołów 37 osób z poszczególnych roczników, dziewczynki i chłopcy.
W tegorocznych zmaganiach biegowych mielismy male zawirowania. Najpierw przy kompletowaniu reprezentacji, ponieważ egzamin DSD i Debaty Oxfordzkie zbiegły się z zawodami i niektórzy Uczniowie wyłonieni wcześniej do startu w zawodach nie mogli z nami pojechać.Nastepnie z przyczyn niezależnych od nas z powodu błędu jedna z naszych drużyn chłopców nie stanęła na starcie wraz ze swoim rocznikiem i wzięła udział w biegu z chłopcami najmłodszymi. Jak widać przeciwności losu było wiele, jednak dzięki zaangażowaniu i determinacji naszych Uczniów, którzy zgłosili się do zawodów za nieobecnych kolegów mogliśmy wystartować i kolejny raz udowodnić, że sport w życiu naszej młodzieży odgrywa ważną rolę.
Dziękujemy drodzy Uczniowie, że mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych i długiego dystansu daliście z siebie wszystko!

1 miejsce chłopcy młodsi 4 kl. biegli 800m

Szewczyk Jan, Smęder Antoni, Matoga Jakub , Matysiak Tomasz, Ptasznik Szymon,Szypuła Daniel.

1 miejsce dziewczynki młodsze kl.4 biegły 800m

Kowalski Zuzanna, Bałamut Julia, Orzechowska Lena, Les Sofia, Jarosz Blanka, Budzik Wiktoria, Buzała Martyna

5 miejsce chłopcy starsi  kl.7-8 biegli 1500m

Baran Filip, Wojtaszek Bartek, Tęczar Bartek, Dziób Jakub, Kmit Szymon, Skulski Paweł, Zięba Szymon, Grochal Maciej.

6 miejsce dziewczynki starsze kl 7-8 biegły 1200m

Gaweł Kinga, Gucwa Anna, Zdreska Amelia, Bogusz Kinga, Fornal Anna, Salawa Jagoda.

4 miejsce dziewczynki młodsze kl.5-6 biegły 1000m

Rojek Oliwia, Kucab Natalia, Gruszka Alicja, Varga Kinga, Milewska Natalia, Nowak Agnieszka.

Chłopcy młodsi kl 5-6 biegli 800m

Drożdż Bartek, Kurtyka Franek, Kloch Dominik, Skop Jan, Kuberski Tomasz, Jarosz Jakub

GRATULUJEMY !!!