Gminny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych

W dniu 26.04.2023r. uczniowie szkolnego koła teatralnego wzięli udział w X Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my” w Wieliczce Krzyszkowicach. Przegląd odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka, Teatru Groteska, Teatru Bagatela oraz Teatru Współczesnego. Dzieci przedstawiły sztukę pt. ”Zwierzęta Doktora”. Za udział w przeglądzie dzieci otrzymały nagrody książkowe. Indywidualną nagrodę za znakomitą grę aktorską otrzymała uczennica klasy 3c Nadia Jasek.
Gratulujemy wszystkim aktorom:
1. Narrator: Emilia Misiowiec
2. Pan Doktor: Karol Pikula
3. Siostra: Natalia Ptasznik
4. Sprzedawca: Szymon Gruszczyński
5. Sowa: Julia Hałada
6. Papuga: Emilia Gosztyła
7. Małpka: Eliza Jaworska
8. Piesek: Mikołaj Dwornik
9. Krokodyl: Karolina Gawlik
10. Krokodyl: Wiktor Teper
11. Królowa małpek: Ada Jankowska
12. Jaskółka/Małpka: Nadia Jasek
13. Małpka: Zofia Ślusarczyk
14. Małpka: Maja Gadowska
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów dla aktorów oraz pani Sylwii Palonek za pomoc w przygotowaniu układu tanecznego do piosenki pt. "Skacz jak małpka".
                                                                                                                                           Opiekunowie Koła teatralnego

Występ można zobaczyć klikając w link
Uczniowie naszej szkoły rownież mogli zobaczyć występ, ponieważ grupa teatralna specjalnie dla nich pokazała sztukę  28 kwietnia. Wszyscy byli zachwyceni.