III miejsce w Półfinale Województwa Małopolskiego w koszykówce dziewcząt IMS

W dniu 1 marca 2024r. nasza reprezentacja dziewcząt starszych ( klasy 7, 8) wzięła udział w Półfinale Województwa Małopolskiego z koszykówki.
W rozgrywkach wzięli udział aktualni mistrzowie poszczególnych powiatów z naszego rejonu. Nasze dziewczęta rozegrały dwa mecze z reprezentacją Bochni i Kamienia. Ostatecznie oba mecze zakończyły się nasza przegraną, jednak biorąc pod uwagę, że nasze przeciwniczki to zespoły klubowe,  regularnie trenujące i grające w lidze, nasze dziewczyny walczyły bardzo odważnie i ambitnie.
Dziękujemy Wam za świetną postawę, włożony wysiłek i wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.

SKŁAD ZESPOŁU:
Czyż Zofia, Harmider Oleksandra,
Kuc Matylda, Kwiecień Nikola, Maniecka Zuzanna, Materna Weronika, Nowak Agnieszka, Serafin Michalina, Sosin Karolina, Żak Zofia.

GRATULACJE !!!