MŁODSZE DZIEWCZYNKI III w PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM W MINI KOSZYKÓWCE !!!

Wtorek 5.03.2024r. to kolejny dzień pełen emocji sportowych. Tym razem w rozgrywkach Półfinału Wojewódzkiego wzięła udział nasza reprezentacja młodszych dziewczynek ( klasy 5,6).
Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, Pasarellą czyli w kwarcie (1,2) grały różne piątki, w kwarcie 3 można było wystawić do gry dowolnie wybrane zawodniczki.
Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Tak jak w przypadku dziewczynek starszych tak i tutaj, musieliśmy stawić czoła licencjonowanym zawodniczkom grającym na co dzień w lidze.
Postawa i umiejętności naszych dziewcząt ogromnie zaimponowały trenerom rywalizujących z nami drużyn, którzy osobiście pogratulowali nam świetnej gry.
Jesteśmy ogromnie dumni, że nasze Uczennice grają na tak wysokim szczeblu rozgrywek, dzięki czemu nasza szkoła znana jest z dobrej koszykówki w Województwie Małopolskim.

SKŁAD ZESPOŁU:
Bałamut Julia, Krawiec Liliana, Kowalska Zuzann, Makarewicz Julia, Mielcarz Marcelina, Oleszczek Małgorzata, Plewniak Amelia,  Rojek Oliwia, Stanecka Aleksandra, Tyliba Aleksandra,
Warchoł Nina, Zembura Anna, Varga Kinga.