BEZPIECZNE WAKACJE I DZIEŃ SPORTU 19.06.2018

Ostatni tydzień roku szkolnego nie mógł zacząć się inaczej, jak od Akademii na temat BEZPIECZNYCH WAKACJI. Na początku były prezentacje multimedialne- filmiki edukacyjne o tym jak się zachować nad wodą, w lesie, w domu i w „cyberprzestrzeni”. Przypomnieliśmy sobie również o bardzo ważnych numerach alarmowych, które każdy z nas zwłaszcza w czasie wakacji musi znać i zapamiętać!!! Następnie klasa 3a z p. Elą Mzyk przygotowała piękne przedstawienie, które wprowadziło nas już w atmosferę wakacji, ale też dało wiele rad, aby były one przede wszystkim BEZPIECZNE!Po akademii, dzieci miały chwilę czasu na odpoczynek- po czym wszyscy zebrali się na zewnątrz, aby zainaugurować DZIEŃ SPORTU.

Były przeróżne dyscypliny: piłka nożna, przeciąganie liny, sztafeta, gra w „zbijanego”, biegi z przeszkodami i wiele innych. Dzieci świetnie się bawiły, a przy okazji miały dużo ruchu i zabawy na świeżym powietrzu.