Konkurs na najpiękniejszy bukiet jesienny

140 lat od narodzin naszego patrona - Janusza Korczaka zróbmy mu prezent i przynieśmy mu bukiet jesiennych liści.  Pan Doktor, który dosłownie wszystkie dzieci kochał ponad własne życie nie oczekuje drogich wiązanek, ale miłe mu będą zrobione przez nas drobne upominki z darów natury. Listopad jest szczególnie poświęcony pamięci o zmarłych. Sprawmy, że pamięć o tym wspaniałym człowieku będzie wciąż żywa w naszych sercach.

Szkolna świetlica ogłasza konkurs plastyczny  na najpiękniejszy bukiet dla Janusza Korczaka.  Wiązanki mogą być wykonane z liści, ładnych gałęzi, owoców, np. jarzębiny itp. Przestrzenne prace można przynosić do 9. listopada do świetlicy szkolnej w sali numer 8. W konkursie mogą wziąć udział również uczniowie, którzy nie przychodzą na co dzień do  świetlicy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

K. J-W.