Pierwszy Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Młodzieży – „Witkacy. Napisane dzisiaj”

Jury po dwóch miesiącach bliskiego kontaktu z wierszami, opowiadaniami, utworami dramatycznymi, scenariuszami i komiksami postanowiła nagrodzić i wyróżnić tych autorów, którzy podjęli interesującą próbę spotkania z Witkacym na własnych, odważnych zasadach i potrafili się do niej odnieść, świadomie wybierając źródło inspiracji i proponując oryginalną wypowiedź artystyczną, wynikającą z zagłębienia się w świat intrygującej twórczości genialnego pisarza, filozofa i malarza.
Nasz szkoła może się poszczycić dwoma LAUREATAMI tego trudnego i wymagającego konkursu.

1. Jakub Krok - Laureat 1-go miejsca w kategorii - proza- za zestaw opowiadań

2. Tymoteusz Sowa - jedyny Laureat w kategorii - komiks- „Ciemne chmury nad Utopią”