ZIMOWE PRZESTROGI

Wreszcie nadeszła, przez wszystkie dzieci długo oczekiwana, mroźna i śnieżna zima! Jej spóźnione przyjście wspaniale zgrało się z terminem ferii zimowych w naszym województwie. Zanim jednak uczniowie naszej szkoły rozpoczęli dwutygodniowy zimowy wypoczynek, przypomnieli sobie jak wesoło i bezpiecznie przeżywać ten czas. Z pomocą przyszedł im Samorząd Uczniowski oraz klasa III b.

Trzecioklasiści zaprezentowali kolegom klas 0 – III  przedstawienie „ Bezpieczne zabawy zimowe”. W krótkich scenkach pokazali widzom dziecięce zabawy na śniegu i lodzie oraz ich przykre, a czasem groźne skutki. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przestrzegli młodszych kolegów i koleżanki przed brawurą i lekkomyślnością podczas zabaw na lodowiskach, stokach czy w domach. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom, by wesoło i bezpiecznie bawili się i wypoczywali podczas ferii zimowych.