BRAWO MŁODZI EKOLODZY!

10 października br. w Centrum Edukacyjno- Rekreacyjnym „Solne Miasto” odbył się finał VII Gminnego Konkursu - Gmina Ekologiczna pod hasłem „Segregujesz – Świat ratujesz”, zorganizowanego przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. W naszej szkole segregujemy śmieci, znamy zasady segregacji odpadów i płynących z tego korzyści. Umiemy je wykorzystać np.: w kompozycjach przestrzennych, które tworzymy na lekcjach plastyki. Do konkursu uczniowie zgłosili 92 prace z różnych dziedzin sztuki. Wśród projektów były cztery prace ze Szkoły Podstawowej z Węgrzc Wielkich: Ani Palińskiej, Amelki Kwiecińskiej oraz  Asi Machowskiej – III miejsce za pracę„ Zabawka ekologiczna” i Oliwii Jastrząb – wyróżnienie za pracę „Wiedza ekologiczna”.

GRATULUJEMY !!!